Skip to content Skip to footer

Klaidos blakstienų priauginime

Tiek patyrę, tiek pradedantys meistrai susiduria su tam tikrais blakstienų priauginimo procedūros atlikimo niuansais, kurie kartais pakiša koją tobulam rezultatui išgauti. Paraudusios kliento akys, sukibusios tarpusavyje natūralios blakstienos ir kitos panašios klaidos yra tai, ko profesionaliame procedūros atlikime negali būti.

Kokios meistrų klaidos pasitaiko dažniausiai

Kalbant apie klaidas, blakstienų priauginimo procedūros metu meistrai įprastai susiduria su individualiomis ir unikaliomis klientų situacijomis, kurios mokymų metu buvo aptartos bendrais bruožais. Ne visuomet esamuoju metu galima suprasti, kokia klaida šiuo metu yra atliekama ir kaip jos išvengti. Vienos pagrindinių klaidų:

  • akių paraudimas
  • ašarojimas procedūros metu
  • neužpildyti vidiniai kampai
  • priaugintų blakstienų deformacija
  • natūralių ir priaugintų blakstienų sukibimai
  • neišlaikytas dirbtinių blakstienų atstumas nuo voko odos
  • netaisyklingos priaugintų blakstienų kryptys
  • priaugintų blakstienų efekto asimetrija
  • priaugintų blakstienų kibimas prie paakių kaukių arba apatinių blakstienų.

Kokią įtaką tai turi klientui

Netaisyklingai ir nesaugiai atliktas blakstienų priauginimas ar pats procedūros atlikimas dirgina kliento akis. Po procedūros jos gali būti paraudę, skausmingos, gali kilti alerginės reakcijos, dažnu atveju gali būti sutrikdytas natūralių blakstienų regeneracijos ciklas. Kai kurios klaidos gali pažeisti blakstienų augimo liniją negrįžtamai – suformuoti randus, kurių vietose natūralios blakstienos nebeatauga.

Kaip Išvengti klaidų

Identifikavus atliekamą klaidą derėtų įvertinti: ji yra mašinali ir besikartojanti kiekvienam klientui, ar priklauso tik vienai kitai individualiai situacijai. Jei klaida yra besikartojanti (pavyzdžiui, netaisyklingai užklijuoti paakių padeliai), kurį laiką reikėtų ypatingai atidžiai ją sekti, kol žalingi judesių įpročiai išnyks.

Visuomet rekomenduojame komunikuoti su meistrą apmokiusiu treneriu. Savo darbo praktikoje ne kartą susidūrėme: tam tikri klausimai kyla tik dirbant savarankiškai. Kursų metų gali būti aptartos visos įmanomos sudėtingos situacijos bei probleminiai atvejai, tačiau patirtis yra geriausia mokytoja. Tik susidūrus su iššūkiu galima iki galo įsisavinti viską, kas yra susiję su jo sprendimu.

Taip pat rekomenduojame nuolatos stažuotis pas skirtingus blakstienų priauginimo trenerius, kelti kvalifikaciją, dalyvauti seminaruose, virtualiose ir realiose paskaitose. Kiekvieno kurso metu galima atrasti kažką naujo ir naudingo sau.

Mokytis galite dabar pat

Atpažinote savo atliekamas klaidas blakstienų priauginimo procedūroje? Spręsti jas galite čia ir dabar: „2 sesutės“ siūlo Jums nuotolinę paskaitą „KLAIDŲ ANALIZĖ“.

2 sesutės

Palikite komentarą

Prisijunkite