Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Individualus mokymų kursas „Kombinuotas“

Kombinuotas blakstienų priauginimas jungia dvi priauginimo technikas: naudojamos klasikinės pavienės blakstienos ir „volume” technikos būdu suformuoti kuokšteliai. Tokio priauginimo metu sukuriamas sąlyginai natūralus efektas, tačiau nepaliekami akivaizdūs tarpeliai tarp priaugintų blakstienų. Rekomenduojama klientams, kurių natūralios blakstienos retos ir silpnos. Kombinuotas blakstienų priauginimas suteikia galimybę išgauti įvairius priaugintų blakstienų efektus – ryškesni, nei vien klasikine technika priaugintų dizainai tačiau ne tokie intensyvūs, kaip vien tik „volume“ kuokštelių. Dirbtinių blakstienų modeliavimas parenkamas individualiai – priaugintų blakstienų ilgiai, linkiai, diametrai pritaikomi įvertinus natūralias blakstienas, atlikus veido bruožų analizę ir įsigilinus į pageidaujamą efektą.

Kombinuotas blakstienų priauginimas – darnus bei proporcingas klasikinio ir „Volume“ technikų derinimas vieno blakstienų priauginimo metu. Kombinuoto priauginimo mokytis rekomenduojama išmanant klasikinio priauginimo bazines taisykles („Volume“ kuokštelių formavimo žinios ir praktika gali būti integruojama kombinuoto blakstienų priauginimo kurso metu).
 

Individualūs vienos dienos mokymai yra orientuoti į bazinį pasirinktos blakstienų priauginimo technikos dėstymą. Siekiant aukščiausios dėstymo kokybės, vienos dienos mokymų programos vykdomos tik individualaus kurso formatu. Šis kursas rekomenduojamas norintiems susipažinti su bazinėmis blakstienų priauginimo procedūros atlikimo taisyklėmis ir įsivertinti savo asmenines galimybes, interesus šio darbo atlikimui. Po mokymų galima organizuoti papildomas praktinio darbo paskaitas.

Bendra bazinio blakstienų priauginimo individualaus kurso trukmė – 10 a. val., iš kurių 4 a. val. yra skiriamos teorinei mokymų daliai ir 6 a. val. praktiniam darbui (pertraukos yra planuojamos individualiai pagal mokinio poreikį).

Bazinio pasirinktos blakstienų priauginimo kursų teorinės dalies turinys:
 • Pagrindinė informacija apie NVSC reikalavimus procedūros atlikimui;
 • Natūralios blakstienos;
 • Viskas apie pasirinktoje technikoje naudojamos priemones;
 • Pasirinktos blakstienų priauginimo procedūros eiga;
 • Pasirinktos blakstienų priauginimo technikos ypatumai ir savybės, atlikimo eiga;
 • Pasirinktos blakstienų priauginimo technikos korekcijos (papildymo) eiga;
 • Priaugintų blakstienų priežiūra;
 • Priaugintų blakstienų nuėmimo procedūros eiga;
 • Pagrindiniai priaugintų blakstienų modeliavimo kriterijai;
 • Kontraindikacijos ir medicininiai procedūros aspektai;
 • Galimos alerginės reakcijos.

Po individualių vienos dienos blakstienų priauginimo mokymų galima registruotis į pasirinktas išplėstinio kurso programas. Užsiregistruoti galima per 5 d.d. po įvykdyto individualaus kurso. Individualaus bazinio kurso kaina yra atimama nuo išplėstinio kurso – tęsiant mokymąsi išplėstiniame kurse yra apmokamas skirtumas.

Metodinė medžiaga, visos mokymų metu naudojamos priemonės ir medžiagos įskaičiuotos į mokymų kainą. Po kurso galima įsigyti pradinį bazinį priemonių krepšelį.

Visi meistrai, baigę „2 sesutės“ blakstienų priauginimo mokymų programas, ir jų kontaktiniai duomenys gali būti publikuojami virtualioje mokymų centro meistrų platformoje.

Po įvykdytų mokymų programų yra išduodami tarptautiniai akredituoti sertifikatai.

Prisijunkite