Skip to content Skip to footer

Dažnai užduodami klausimai

D.U.K
Blakstienų priauginimo procedūros atlikimo mokytis gali bet kas. Turėti kosmetologo, kosmetiko, sveikatos priežiūros specialisto ar kt. kvalifikaciją Lietuvoje nėra privaloma. Mokymų centre „2 sesutės“ yra taikomas amžiaus cenzas – mokytis gali ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus sulaukę asmenys.
Mokymų centre „2 sesutės“ yra skirtingos trukmės blakstienų priauginimo mokymų. Nuo 10 akademinių valandų (baziniai 1 dienos mokymai) iki 200 akademinių valandų (išplėstiniai 20 dienų mokymai).

Taip. „2 sesutės“ siūlo unikalią galimybę: prieš priimant sprendimą mokytis blakstienų
priauginimo meno, atvykti į bandomąją pamoką. Plačiau apie tai, kodėl bandomoji pamoka rekomenduojama prieš pradedant blakstienų priauginimo mokymus galite paskaityti čia.

Mokymai vyksta individuliai arba mažose grupėse iki 2 asmenų.
Taip. Mokymų centro tikslas – kaip įmanoma išsamiau ir tiksliau perteikti visą informaciją apie blakstienų priauginimo darbą ir profesionalaus procedūros atlikimo standartus. Vienas kryptingiausių ir kokybiškiausių formatų mokyti ir mokytis – dirbti individualiai.
Taip, jei mokiniui aktualu, mokymų metu aptariama, kokia įėjimo į blakstienų priauginimo meistrų rinką strategija būtų tinkamiausia.
Norint vykdyti blakstienų priauginimo veiklą, Lietuvoje yra privalomas NVSC (Nacionalinio visuomenės sveikatos centro) suteikiamas leidimas dirbti (vadinamasis „higienos pasas“). Šis leidimas yra išduodamas fiziniam ar juridiniam asmeniui ir patalpoms, kuriose bus vykdoma veikla. Daugiau informacijos rasite čia.
Taip, mokymų metu naudojamos priemonės yra įtrauktos į mokymų kainą. Po blakstienų priauginimo mokymų galima įsigyti pradinį priemonių rinkinį savarankiškam darbui.
Taip, tačiau norint išmokti kelias blakstienų priauginimo technikas vieno kurso metu rekomenduojama rinktis išplėstines mokymų programas.
Taip. Bazinio kurso metu blakstienų nuėmimas yra atliekamas manekenui, išplėstinio kurso metu – gyvam modeliui.
Taip, be abejo. Kliento „namų darbai“ turi didelę įtaką tam, kaip priaugintos blakstienos laikosi. Visi priaugintų blakstienų priežiūros niuansai turi būti aiškiai išdėstyti ir klientui, ne tik meistrui.
Taip. Bazinio kurso metu su priaugintų blakstienų korekcija mokinys yra supažindinamas vaizdinės medžiagos pagalba; išplėstiniame kurse yra praktiškai atliekami priaugintų blakstienų korekcijos darbai modeliams.
Baziniuose ar 5 dienų kursuose galima rinktis iš trijų blakstienų priauginimo technikų: klasikinio priauginimo, kombinuoto ir apimties („Volume“) technikos. 10 dienų ar 20 dienų išplėstiniuose kursuose mokoma visų trijų technikų vieno kurso metu.
Taip. Tik bandomosios pamokos metu praktika atliekama su dirbtine manekeno galva.
Taip, mielai palaikome ryšį su mūsų mokymus baigusiais mokiniais ir padedame jiems spręsti einamuosius klausimus pradėjus dirbti su blakstienų priauginimo procedūromis. Taip pat galime pasiūlyti jiems ir matomumą bei reklamą mūsų socialinėse erdvėse.

Klientų dažnai užduodami klausimai

Taip pat, „2 sesutės“ paruošė ir trumpą D.U.K apie klientų klausimus procedūrų metu. Būtent tai galite rasti mūsų blogo įraše čia.

Prisijunkite