Skip to content Skip to footer

Kodėl bandomoji pamoka rekomenduojama prieš pradedant blakstienų priauginimo mokymus?

Bandomoji pamoka – kas tai?

Tai reali galimybė PRISILIESTI, IŠBANDYTI IR NUSPRĘSTI! Jau dešimtmetį organizuodami blakstienų priauginimo mokymus, esame tikrai ne kartą girdėję būkštavimą: o kaip žinoti, ar baigus kursus, norėsiu tai daryti? Taigi idėja po idėjos ir gimė bandomoji pamoka su galimybe be viso a-z ar bazinio kurso tiesiog imti ir “paklijuoti” dirbtinių blakstienų manekenui 2-3val. trukmės bandomosios pamokos metu. Jokios išsamios teorijos, jokių gyvų modelių. Tik mokinys ir procesas.

Koks bandomosios pamokos tikslas?

Šios bandomosios pamokos tikslas – padėti Jums atsakyti į klausimus: 

  • ar man įdomu?
  • ar man patiks?
  • ar aš sugebėsiu?

Koordinuodami blakstienų priauginimo mokymus dažnai susiduriame su potencialių meistrų abejone, kad galbūt pats procedūros atlikimas neatitiks lūkesčių ir pasirodys esąs visiškai netinkamu darbui. Girdėdami norą „tiesiog pabandyti“ tai ir siūlome! Viskas išties paprasta: atvykstate į bandomąją pamoką, įdarbinate savo smulkiąją motoriką, pasitikrinate temperamentą, koncentraciją bei kitas savybes ir nusprendžiate: verta keliauti giliau ar vis tik tęsiat paieškas kitose veiklose.

Kodėl bandomoji pamoka?

Jeigu jau seniai galvojote apie blakstienų priauginimo mokymus, tačiau trūko drąsos priimti ryžtingą sprendimą, nes nežinojote ar tai yra būtent Jums, nedelskite ir užsiregistruokite bandomajai pamokai, atvykite pas mus ir susipažinkime!

Palikite komentarą

Prisijunkite