Skip to content Skip to footer

„Jokia svajonė nėra per didelė ir joks svajotojas – per mažas“

Net neabejojame, kad pritarsite mums: blakstienų priauginimas – menas. Na o mokymų centras „2 sesutės“ kviečia jo mokytis. Blakstienų priauginimo kursai pagal kiekvieno būsimo meistro norus!

Mes grįžtame! Tačiau šįkart jau išsigryninę savo prioritetus: Rugsėjo 30 dieną grožio salonas „2 sesutės“ pasitiko ir papuošė paskutiniuosius savo klientus ir nuo Spalio 1 dienos tampa TIK blakstienų priauginimo mokymų centru! Visas savo jėgas, žinias ir įgūdžius skirsime vienam vieninteliam tikslui – išmokyti tuos, kurie nori tapti blakstienų priauginimo profesionalais. Į savo užduotį žiūrime atsakingai: juk mes padedame žengti pirmąjį žingsnį į būsimo meistro kelionę tobulumo link.

Kviečiame Jus susipažinti su net 7 skirtingomis atnaujintomis blakstienų priauginimo mokymų programomis. Mes mokysime taip, kaip tik Jums patogiausia ir parankiausia priimti informaciją – individualiai ar mažose grupėse; baziniuose sisteminiuose ar išplėstiniuose išsamiausiuose kursuose. Esame pasiruošę visomis prasmėmis padėti augti „nuo 0“ iki savo srities profesionalo.

Su džiaugsmu ir kupini entuziazmo pristatome Jums artimiausius mūsų organizuojamus kursus: INDIVIDUALūs BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO kursai!

Jau dabar pat galite rinktis net iš trijų atnaujintų mokymų programų:

Jei iš gyvenimo imate viską ir dabar pat – siūlome išplėstinio kurso programas, tačiau jas vis dar puoselėjame ruošdami pačią išsamiausią metodinę medžiagą Lietuvoje, tad teks luktelti 2023 metų. Susipažinti su jomis ir rezervuoti vietą galite jau dabar: (registracija).

Tačiau tai dar ne viskas. Rengiame dar 4 naujas mokymų programas. Nepraleiskite naujienų, prenumeruokite jas ir sužinokite pirmi, kas naujo „2 sesučių” kūrybiniame kelyje.

Sukaupę dešimtmečio patirtį ir paruošę šimtus laimingų studentų, kurie sėkmingai darbuojasi visoje Lietuvoje ir kitose Europos šalyse, darbus tęsiame naujoje vietoje: susitinkame Vilniuje – Šeimyniškių g. 18-3.

 

Palikite komentarą

Prisijunkite