Skip to content Skip to footer

Kas yra blakstienų priauginimas?

Blakstienų priauginimas – menas. Visuomet akcentuojame, kad ši veido procedūra yra estetinė ir dėl atlikimo specifikos neabejotinai galime priskirti ją spa procedūrų grupei. Priaugintomis blakstienomis pabrėžiamas akių grožis ir žvilgsnio išraiškingumas. Procedūros atlikimo metu klientas nieko nejaučia, gali tiesiog ilsėtis malonioje ir jaukioje aplinkoje. Profesionalus procedūros atlikimas blakstienų priauginimo meistro klientui prilygsta terapijai, apimančiai laiką ir meilę sau, pasižymi teigiama ir motyvuojančia emocija, o kartais ir savita reabilitacija po sunkesnių kasdienybės etapų.

Priauginti blakstienas galima trimis technikomis: klasikiniu, apimties (vadinamuoju „volume“) ir kombinuotu būdu. Bet kuri iš šių technikų leidžia kurti įvairius priaugintų blakstienų dizainus, stilistikas. Visi stiliai yra subjektyvūs ir kiekvienam klientui taikomi individualiai. Priaugintų blakstienų dizainas parenkamas atsižvelgiant į tokias sudedamąsias, kaip kliento vizija ir poreikis, jo akies forma, akiduobės gylis, antakio linija, natūralių blakstienų augimo kryptis ir kt.

Tai – neinvazinė procedūra. Kokiu būdu blakstienos bebūtų priauginamos, viskas visuomet atliekama tik ant natūralių blakstienų paviršiaus nekontaktuojant su voku ar akies obuoliu, gleivine. Procedūra yra visiškai saugi ir atlikta profesionaliai neturi jokios neigiamos įtakos natūralioms kliento blakstienoms. Per savo darbo patirtį esame girdėję daug klausimų iš klientų apie blakstienų priauginimo procedūrą siejant su procedūros saugumu ir kitais aspektais, būtent apie tai esame parašę ir atskirą blogo įrašą, kurį galite paskaityti čia.

Kaip tai vyksta?

Trumpai pristatysime vieną iš blakstienų atlikimo technikų. Jūsų dėmesiui: klasikinis blakstienų priauginimas. Tai natūraliausią efektą suteikianti blakstienų priauginimo technika. Blakstienų priauginimo procedūros metu prie vienos vidutinio ilgio ar ilgiausios natūralios blakstienos sintetinių cianoakrilato klijų pagalba priauginama viena dirbtinė PBT pluošto blakstiena. Ši atlikimo technika meistrų kalboje yra vadinama „viena prie vienos“. Mažosios, dygimo stadijoje esančios, blakstienos priauginimo procedūros metu paliekamos nepriaugintomis – tokiu būdu jos yra apsaugomos nuo galimos žalingos įtakos jų regeneracijos ciklui. Klasikinis blakstienų priauginimas yra atliekamas naudojant 0.10 mm, 0.12 mm, 0.15 mm, 0.18 mm ar 0.20 mm diametro dirbtinės blakstienos – atsižvelgiant į kliento estetinę viziją bei natūralių blakstienų būklę, struktūrą (blakstienų priauginimo rinkoje egzistuoja ir didesnių diametrų dirbtinės blakstienos, tačiau dėl per didelio svorio natūralios blakstienos atžvilgiu jų naudoti mes nerekomenduojame). Priauginimo dizainas ir dirbtinių blakstienų modeliavimas taip pat parenkamas individualiai – priaugintų blakstienų ilgiai, linkiai, diametrai pritaikomi įvertinus natūralias blakstienas, atlikus veido bruožų analizę ir įsigilinus į kliento pageidaujamą efektą.

Kaip ilgai klientas gali mėgautis priaugintomis blakstienomis?

Priaugintų blakstienų išnešiojimo vidurkis – 3 savaitės. Tačiau tai yra labai individualu. Vienam klientui jos laikosi vos savaitę, kitam ir 6 – tai priklauso nuo to, kaip greitai keičiasi natūralios blakstienos, koks jų kiekis ir kaip klientas prižiūri priaugintąsias. Dirbtinės blakstienos, viso priaugintų blakstienų nešiojimo periodu, augdamos krenta su kliento natūralia blakstiena. Tai visiškai normalus natūralių blakstienų regeneracijos ciklas, kurio įprastomis sąlygomis tiesiog nepastebime. Natūralių blakstienų gyvavimo trukmė yra apie 60-90 dienų (skaičiuojant nuo pat jų išdygimo iki visiško iškritimo).

Taigi sudėkime taškus ant „i“:

  • Blakstienų priauginimas – neinvazinė estetinė procedūra.
  • Ši procedūra (tinkamai atlikta!) neturi jokios neigiamos įtakos kliento natūralioms blakstienoms.
  • Priaugintų blakstienų dizainai kiekvienam klientui parenkami individualiai atsižvelgiant į daugybę faktorių.
  • Priaugintų blakstienų išnešiojimo vidurkis – 3 savaitės, tačiau tai yra labai individualu.

Norite sužinoti plačiau kas yra blakstienų priauginimas? Registruokitės į mūsų organizuojamus mokymus ir tapkite profesionaliu blakstienų meistru. Registracija į mokymus

Pačių geriausių patirčių ir sėkmės darbuose linkėdamos,
2 sesutės

 

Palikite komentarą

Prisijunkite