Skip to content Skip to footer

Klientų dažniausiai užduodami klausimai apie blakstienų priauginimo procedūras

Kliento konsultavimas – viena iš profesionalaus blakstienų priauginimo procedūros sudedamųjų. Klientai, ypač pirmą kartą atvykę į procedūrą, dažnai turi daug jiems aktualių klausimų. Dalis jų klientui gali kilti ne tik prieš pradedant priauginimo procedūrą, tačiau ir jos metu – užsimerkus viskas gali atrodyti dar mistiškiau ir įdomiau… Mokymų metu visuomet akcentuojame – profesionalas turi žinoti VISUS atsakymus. Taigi, Jūsų dėmesiui, keli iš dažniausiai meistrui užduodamų klausimų.

Ar tiesa, kad po blakstienų priauginimo procedūros liksiu be natūralių blakstienų?

NE! Jei natūralios blakstienos yra traumuojamos – tai nėra profesionalus priaugintų blakstienų atlikimas. Savo darbą išmanantis meistras parinks tokią priaugintų blakstienų stilistiką, kokia bus pati draugiškiausia kliento natūralioms blakstienoms. Būtent pagal natūralias blakstienas derinami dirbtinių ilgiai, diametrai, apimtys. Natūralios blakstienos neturi patirti jokios neigiamos įtakos dėl priaugintų blakstienų.

Ar procedūros metu natūralios blakstienos yra karpomos?

Ne. Klientui užsimerkus gali būti girdimas į kirpimą žirklutėmis panašus garsas. Tačiau tai nėra (bent jau neturėtų būti!) žirklių naudojimas šalia natūralių ar jau priaugintų blakstienų. Toks „caksėjimas“ sklinda nuo pinceto galiuko, kuomet iš jo išsprūsta imama dirbtinė blakstiena ar nuimama priauginta.

Ar visos natūralios blakstienos sutepamos klijais ir po to yra dedamos dirbtinės?

Ne. Procedūros pradžioje juntamas drėgnumas yra natūralių blakstienų paruošimas priauginimo procedūrai: specialiomis priemonėmis nuvalomi nešvarumų likučiai ir atveriamas viršutinis blakstienų ląstelių sluoksnis. Į klijus yra merkiamos pavienės dirbtinės blakstienos arba jų kuokšteliai ir tuomet auginama (klijuojama) ant pavienių natūralių.

Kiek bus priauginta blakstienų procedūros metu?

Vieno priauginimo metu yra priauginama vidutiniškai 100 pavienių (klasikinių) blakstienų. Apimties („Volume“) technikos metu gali būti priauginta ir 1000 plonyčių plaukelių, kurie jungiami į pasirinktos apimties kuokštelius (2D, 4D, 6D ir t.t.).

Ar korekcijos metu nuimamos visos priaugintos blakstienos?

Ne. Priaugintų blakstienų papildymo (korekcijos) metu yra nuimamos tik techniškai pažeistos ir nuo voko daugiau kaip 0.8mm nuaugusios dirbtinės blakstienos. Kitos, jei su jomis viskas yra gerai, yra paliekamos.

Ar priaugintas blakstienas galima dažyti tušu?

Nerekomenduojama. Dekoratyvinė kosmetika savo sudėtyje turi ingredientų, kurie ardo priaugintas blakstienas laikančius klijus. Dažyti ar ne – kliento pasirinkimas, tačiau meistrui derėtų jį informuoti, kad pasirinkus dažymą blakstienų tušu ar kitos dekoratyvinės vokų kosmetikos naudojimą gali sutrumpėti priaugintų blakstienų išnešiojimo laikas.

Palikite komentarą

Prisijunkite