Skip to content Skip to footer

Blakstienų priauginimo menas: kuriame išskirtinį įvaizdį kiekvienam klientui

Sakydami, kad blakstienų priauginimas yra menas, tą omenyje ir turime. Technikos atlikime egzistuojančios tikslumo ir preciziškumo reikalaujančios taisyklės privalo būti paisomos besąlygiškai, tačiau estetika, dizainas, kliento vizijos išpildymas – tikrų tikriausias menas!

Blakstienų menas – Kliento konsultacija

Kiekvieno kliento išsamus konsultavimas ir gilinimasis į jo lūkesčius blakstienų priauginimo procedūrai – profesionalaus meistro bruožas. Nesvarbu, pirmą ar dešimtąjį kartą klientas atvyko blakstienų priauginimui, jis turi savo poreikius ir profesionalus meistras privalo juos išsiaiškinti. Kiekvienas klientas žino ar bent jau įsivaizduoja, koks priaugintų blakstienų dizainas turėtų tenkinti jo lūkesčius, tačiau ne visada tai yra paprasta iškomunikuoti. Praktikoje susiduriame su skirtingu sąvokų „natūralu“ ir „itin ryšku“ suvokimu. Net ir blakstienų ilgį sutarti ne visuomet yra paprasta, nes naujas klientas dar nežino, ko reikėtų tikėtis būtent jo natūralių blakstienų atžvilgiu, o jau patyręs, kuris lankėsi pas kitus blakstienų priauginimo specialistus, galimai turėjo ne tokių pačių pluoštų priaugintas blakstienas ir jo sudiktuoti dydžiai gali ženkliai skirtis nuo jūsų turimų. Tokiais atvejais visuomet rekomenduojame turėti kuo daugiau skirtingų darbų nuotraukų, kurias galėtumėte parodyti savo klientui ir pajusti, ką būtent jam reiškia „natūralus efektas“ arba „ryškus, bet ne per daug“.

Dizainas – Vizija ir galimybės

Kartais taip nutinka, kad kliento vizija nesutampa su realiomis jo galimybėmis. Ką tai reiškia? Blakstienų priauginimo menas – modeliavimas yra atliekamas remiantis daugybe faktorių: akiduobės gylis, antakių linija, natūralių blakstienų augimo kryptys, akių asimetrija ir kt. Klientas, įsivaizduodamas, kokio priaugintų blakstienų efekto norėtų, nežino visų modeliavimo taisyklių bei rekomendacijų ir kaip jos taikomos kiekvienoje individualioje situacijoje. Tačiau jam to žinoti ir nereikia – tai meistro darbas. Specialistas privalo rekomenduoti patį tinkamiausią būtent šiam klientui dizainą. Toli gražu nepakanka paklausti, kokio įvaizdžio norėtų ir būtent taip padaryti. Pavyzdžiui, klientas išsakys, kad nori „katės akies“ – dizainas su tiesesnėmis blakstienomis – kokį matė kur nors socialinėse medijose, nors jo paties akys yra siauresnės formos, arčiau viena kitos ir dar natūralios blakstienos auga žemyn. Tokiu atveju meistras sukurs ne „katės“, o „liūdnos akies“ efektą, po kurio frazė „taigi pats taip prašėte“ tikrai situacijos neišspręs.

blakstienų menas

Profesionalas visada rinksis pabrėžti kliento unikalumą

Meistro išsamumas – jo meno stiprioji pusė ir pranašumas prieš kitus rinkos dalyvius. Klientas visuomet įvertins blakstienų priauginimo specialisto pastangas sukurti unikalų, būtent jam modeliuotą priaugintų blakstienų dizainą. Profesionalas turi išmanyti ir kokiai progai kokios dirbtinės blakstienos yra tinkamos. Prieš pradedant priauginimo procedūrą, kurios efektas yra orientuotas į, pavyzdžiui, savaitgalį laukiančią vestuvių šventę, derėtų būti išsiaiškinus, ar bus dar papildomai atliekamas makiažas (jei taip, tai koks jis bus); ar klientą tenkina, kad šventei praūžus blakstienos su juo bus dar bent 2-3 savaites ir pan. Dizainas turi labai daug sudedamųjų. Kartais reikia atsižvelgti ir net į tokius aspektus, kaip kliento amžius, pareigos darbe, jo bendra veido estetika – linkęs jis į ryškesnį makiažą ar yra natūralistas. O galbūt jūsų klientas toks ryškus bei nuotaikingas, kad jam ir spalvotas blakstienas būtų galima pasiūlyti? Na, o pirmą kartą atvykusiam klientui geriau pradėti nuo natūralesnių efektų ir informuoti jį, kad ateityje efektas gali būti keičiamu. Tik panešiojus priaugintas blakstienas galima iki galo suprasti, kokios jos labiausiai patinka ir tinka.

Mieli blakstienų priauginimo meistrai, KURKITE. Nebijokite padžiazuoti, kaip mes sakome savo mokiniams. Jūsų darbas turi didžiulę prasmę jūsų klientui, atlikite jį atsakingai ir su atsidavimu! Labai mėgstame pasinaudoti išsireiškimų anglų kalboje amplitude: būna „lash makers“, o būna ir „lash artists“… Sėkmės kūryboje!

Palikite komentarą

Prisijunkite