Skip to content Skip to footer

Praktika

Klasikinis blakstienų priauginimas praktika su manekenu bandomoji pamoka

Aprašymas

Baigus bazinius blakstienų priauginimo mokymus ne visada drąsu iš karto sėsti prie savarankiškų darbų su modeliais ar pirmaisiais klientais – savo sudėtingumu, kitomis naudojamomis priemonėmis, įrankiais ar baldais savarankiška praktika po kursų gali gerokai skirtis nuo mokymuose atlikto pirmojo blakstienų priauginimo. Net ir turint naujausią
teorinių žinių bazę ne iš karto pavyksta ją pritaikyti, dažnu atveju trukdo jaudulys ar nepasitikėjimas savimi, kaip specialistu, įvertinus savo darbo atsakomybę prieš klientą. „2 sesutės“ blakstienų priauginimo mokymų centras siūlo galimybę kartu su treneriu atlikti papildomą blakstienų priauginimo praktiką. Papildoma praktika organizuojama tik kursus baigusiems būsimiems ar po ilgos pertraukos į darbus grįžtantiems blakstienų priauginimo meistrams (besidomintiems išplėstinėmis blakstienų priauginimo mokymų programomis siūlome 5 dienų išplėstinius arba 20 dienų išplėstinius mokymus.).

Papildomos praktikos trukmė su vienu modeliu – 4 a. val.

Bendra informacija

Siekiant maksimalios papildomos praktikos kokybės mokinio atžvilgiu, ji organizuojama tik individualiai. Praktikos metu kartu su treneriu atliekamas vienas pilnas ar blakstienų priauginimo korekcijos praktinis darbas, aptariami aktualūs blakstienų priauginimo teorijos niuansai.
Papildomos praktikos metu organizatoriai pasirūpina modeliu, suteikia visas reikiamas medžiagas bei įrankius. Esant individualiam poreikiui, praktikuotis galima su savo įrankiais bei priemonėmis (praktikos kaina nekinta) bei savo modeliu.

Kainos

Praktika 1

4 a. val.
Baigusiems „2 sesutės“ mokymų programas
40€
Regitruotis

Praktika 2

4 a. val.
Baigusiems kitų mokymo centrų programas
60€
Registruotis

Svarbi informacija

Registracija

Prašome užpildyti visus duomenis teisingai, kad registracija būtų sklandi.

Po formos pateikimo su jumis susisieksime per artimiausias 24 val. ir aptarsime detales bei patvirtinsime registraciją.

Formoje pildoma pageidaujama data, tačiau susisiekę rasime optimaliausią datą abiems pusėms.
Regitracijos forma

    Prisijunkite