Skip to content Skip to footer
Vieni išsamiausių

Individualūs 10 dienų Išplėstiniai blakstienų priauginimo mokymai

Susipažinkite

Apie mokymus

Išplėstiniai 10 dienų blakstienų priauginimo mokymai yra vieni išsamiausių mokymų centro „2 sesutės“ siūlomų mokymų programų. Ši programa apima visas blakstienų priauginimo technikas, pasižymi ypatingu dėmesiu praktikai ir mokinio ruošimuisi dirbti savarankiškai. Siekiant aukščiausios dėstymo kokybės, išplėstiniai 10 dienų blakstienų priauginimo mokymai organizuojami
individualiai arba mažose grupėse (iki 2 asmenų). Mokymų programa išskaidyta į dvi darbo dienų savaites, kurių metu sistemingai ir nuosekliai gilinamasi į visas blakstienų priauginimo technikas ir stilistikas:

1 mokymų savaitė –
klasikinis blakstienų priauginimas;

2 mokymų savaitė – blakstienų priauginimas „volume“ (apimties) technika;

Šie blakstienų priauginimo mokymai orientuoti į intensyvų blakstienų priauginimo technikų mokymą. Kurso metu mokiniui suteikiama išsami susisteminta teorinė informacija apie visas blakstienų priauginimo technikas. Kartu su treneriu atliekami net 11 blakstienų priauginimai modeliams. Paskutinę mokymų dieną mokinys atlieka savarankišką baigiamąjį blakstienų priauginimą modeliui ir sprendžia teorinių žinių patikrinimo testą. Įvertinus baigiamojo praktinio darbo ir testo rezultatus, jei reikia, kartu su treneriu pakartotinai gilinamasi į ne iki galo įsisavintus blakstienų priauginimo technikos ar teorijos aspektus.

Detaliau

Išplėstinio 10 dienų blakstienų priauginimo kurso programa

1 savaitė

KLASIKINIS BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS:

 • 1 diena (6 a. val.) – pirma teorinė blakstienų priauginimo kurso dalis: bazinė
  blakstienų priauginimo informacija
 • 2 diena (6 a. val.) – praktika su manekenu.
 • 3 diena (8 a. val.) – praktinis darbas su modeliais.
 • 4 diena (8 a. val.) – praktinis darbas su modeliais.
 • 5 diena (8 a. val.) – praktinis darbas su modeliais.
2 savaitė

KOMBINUOTAS BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS IR APIMTIES („VOLUME“) TECHNIKA:

 • 6 diena (6 a. val.) – antra teorinė blakstienų priauginimo kurso dalis: blakstienų
  priauginimo (kombinuoto bei „volume“ technika) taisyklės.
 • 7 diena (6 a. val.) – manualinė „volume“ kuokštelio formavimo praktika (be modelio).
 • 8 diena (8 a. val.) – praktinis darbas su modeliais.
 • 9 diena (8 a. val.) – praktinis darbas su modeliais.
 • 10 diena (6 a. val.) – baigiamasis praktinis savarankiškas darbas ir teorijos egzaminas.
Susipažinkite

Jūsų būsima lektorė

Malonu susipažinti!

Aš Agnė Stundytė

Blakstienų priauginimo meistrė nuo 2012 metų.

Mokymų centro ir prekinio ženklo „2 sesutės“ įkūrėja.

Esu baigusi daugiau kaip 10 blakstienų priauginimo mokymų ir kvalifikacijos kėlimo kursų Lietuvos ir tarptautinėse grožio specialistų mokyklose.

Turiu mokymų, kvalifikacijos kėlimo kursų, teminių seminarų, „online“ mokymų ir atvirų konsultacijų organizavimo ir vedimo patirties Lietuvoje, Norvegijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Esu tarptautinės konferencijos „International Lash Conference 2016 Lithuania” pranešėja.

Straipsnių blakstienų priauginimų tema įvairiuose Lietuvos žurnaluose autorė bei socialinių tinklų blogerė.

Apie teoriją

Išplėstinio 10 dienų blakstienų priauginimo kurso teorinės dalies santrauka

(išsami teorinės dalies programa mokiniui pristatoma ar atsiunčiama tik po atliktos rezervacijos į šią 10 dienų mokymų programą)

• Informacija apie NVSC ir saugos reikalavimus procedūros atlikimui;
• Viskas apie natūralias blakstienas;
• Viskas apie blakstienų priauginimo procedūrose naudojamos priemones ir medžiagas;
• Blakstienų priauginimo procedūros eiga;
• Visų blakstienų priauginimo technikų ypatumai, savybės, skirtumai ir atlikimo eiga;
• Visų blakstienų priauginimo technikų korekcijos (papildymo) eiga;
• Priaugintų blakstienų priežiūra;
• Priaugintų blakstienų nuėmimo procedūros eiga;
• Priaugintų blakstienų modeliavimo kriterijai;
• Priaugintų blakstienų tendencijos, stiliai;
• Meistro įvaizdžio formavimas;
Klientų konsultavimas ir grįžtamasis ryšis;
• Kontraindikacijos ir medicininiai procedūros aspektai;
• Galimos alerginės reakcijos.

Trumpai

Faktinė informacija

Trukmė

70 ak. val.

Pertraukos kurso metu yra planuojamos individualiai pagal mokinių poreikį.

Kaina

950 Eur

Metodinė medžiaga, visos mokymų metu naudojamos priemonės ir medžiagos įeina į mokymų kainą. Po kurso galima įsigyti pradinį bazinį priemonių krepšelį.

Privalumai

Po mokymų:

Visi baigę „2 sesutės“ blakstienų priauginimo mokymų programas meistrai ir jų kontaktiniai duomenys gali būti publikuojami virtualioje mokymų centro meistrų platformoje. Po įvykdytų mokymų programų yra išduodami tarptautiniai akredituoti sertifikatai.

Apie technikas

Trumpai apie visas blakstienų priauginimo technikas ir jų skirtumus

Bendra informacija apie klasikinį blakstienų priauginimą

Viena iš natūraliausią efektą suteikiančių blakstienų priauginimo technikų. Blakstienų priauginimo procedūros metu prie vienos vidutinio ilgio ar ilgiausios natūralios blakstienos sintetinių cianoakrilato klijų pagalba priauginama viena dirbtinė PBT pluošto blakstiena. Profesionaliai atliktas klasikinis blakstienų priauginimas yra natūralių blakstienų nežalojanti ir jokios neigiamos įtakos neturinti estetinė veido procedūra. Mažosios, dygimo stadijoje esančios, blakstienos priauginimo procedūros metu paliekamos nepriaugintomis – tokiu būdu jos yra apsaugomos nuo galimos žalingos įtakos jų regeneracijos ciklui.

Blakstienų priauginimo atlikimas

Klasikinis blakstienų priauginimas yra atliekamas naudojant 0.10 mm, 0.15 mm ar 0.20 mm diametro dirbtinės blakstienos – atsižvelgiant į kliento estetinę viziją bei natūralių blakstienų būklę, struktūrą. Priauginimo dizainas, priauginamų blakstienų modeliavimas taip pat parenkamas individualiai – priaugintų blakstienų ilgiai, linkiai, diametrai pritaikomi įvertinus natūralias blakstienas, atlikus veido bruožų analizę ir įsigilinus į pageidaujamą efektą.

Bendra informacija apie „Volume“ blakstienų priauginimą

Šis priauginimas atliekamas prie natūralių blakstienų fiksuojant dirbtinių blakstienų kuokštelius, kurie formuojami iš pavienių plonų sintetinių blakstienų. Procedūros metu dirbama su 0.10 mm, 0.07 mm ar 0.05 mm diametro dirbtinėmis blakstienomis. Tokios plonos dirbtinės blakstienos yra švelnios, lanksčios ir apimtimi praktiškai nesiskiriančios nuo natūralių blakstienų. „Volume“ (2D/6D) blakstienų priauginimas formuojamas nuo minimalaus 2D iki maksimalaus 6D – šioje kombinacijoje skaičius pažymi, kiek dirbtinių blakstienų yra kuokštelyje, kuris yra pridedamas prie vienos natūralios blakstienos.

„Volume“ blakstienų priauginimo atlikimas

Klasikinio blakstienų priauginimo metu ant vienos akies blakstienų paprastai yra sudedama apie 100 vnt. dirbtinių blakstienų, o „volume“ (2D/6D) priauginimo metu gali būti iki 100 vnt. kuokštelių, kuriuose gali būti nuo 2 iki 6 itin plonų blakstienų. Taigi „volume“ (2D/6D) blakstienų priauginimo metu prie vienos akies natūralių blakstienų priauginama apie 200 – 800 vnt. dirbtinių blakstienų. Toks „volume“ (2D/6D) blakstienų priauginimo technikos lankstumas dirbtinių blakstienų kiekiu leidžia laviruoti tarp visiškai skirtingų pageidaujamų efektų: jei pageidaujama, kad priaugintos blakstienos atrodytų kuo natūraliau ir lengviau, rekomenduojamas 2D priauginimas, jei norima ypatingai ryškaus ir intensyvaus efekto – 6D ar net 8D. Dirbtinių blakstienų modeliavimas parenkamas individualiai – priaugintų blakstienų ilgiai, linkiai, diametrai pritaikomi įvertinus natūralias blakstienas, atlikus veido bruožų analizę ir įsigilinus į pageidaujamą efektą.

Bendra informacija apie kombinuotą blakstienų priauginimą

Šis jungia dvi priauginimo technikas: naudojamos klasikinės pavienės blakstienos ir „volume” technikos būdu suformuoti kuokšteliai. Tokio priauginimo metu sukuriamas sąlyginai natūralus efektas, tačiau nepaliekami akivaizdūs tarpeliai tarp priaugintų blakstienų. Rekomenduojama klientams, kurių natūralios blakstienos retos ir silpnos. Kombinuotas blakstienų priauginimas suteikia galimybę išgauti įvairius priaugintų blakstienų efektus – ryškesni, nei vien klasikine technika priaugintų dizainai tačiau ne tokie intensyvūs, kaip vien tik „volume“ kuokštelių. Dirbtinių blakstienų dizainas parenkamas individualiai – priaugintų blakstienų ilgiai, linkiai, diametrai pritaikomi įvertinus natūralias blakstienas, atlikus veido bruožų analizę ir įsigilinus į pageidaujamą efektą.

Prisijunkite