Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

5 dienų kursas „Volume“

Išplėstiniai 5 dienų blakstienų priauginimo mokymai yra vieni išsamiausių mokymų centro „2 sesutės“ organizuojamų kursų. Šios mokymo programos orientuotos į intensyvų pasirinktos blakstienų priauginimo technikos mokymą. Kurso metu mokiniui suteikiama išsami teorinė informacija apie pasirinktos technikos blakstienų priauginimą. Kartu su treneriu atliekami 5-7 blakstienų priauginimai modeliams (priauginimų modeliams kiekis priklauso nuo pasirinktos blakstienų priauginimo technikos mokymų plano). Paskutinę mokymų dieną mokinys atlieka savarankišką baigiamąjį blakstienų priauginimą modeliui ir sprendžia teorinių žinių patikrinimo testą. Įvertinus baigiamojo praktinio darbo ir testo rezultatus, jei reikia, kartu su treneriu pakartotinai gilinamasi į ne iki galo įsisavintus blakstienų priauginimo technikos ar teorijos aspektus. Siekiant aukščiausios dėstymo kokybės, išplėstinis 5 dienų kursas organizuojamas mažose grupėse (iki 2 asmenų).

„Volume“ (2D/6D) blakstienų priauginimas atliekamas prie natūralių blakstienų fiksuojant dirbtinių blakstienų kuokštelius, kurie formuojami iš pavienių plonų sintetinių blakstienų. Procedūros metu dirbama su 0.10 mm, 0.07 mm ar 0.05 mm diametro dirbtinėmis blakstienomis. Tokios plonos dirbtinės blakstienos yra švelnios, lanksčios ir apimtimi praktiškai nesiskiriančios nuo natūralių blakstienų. „Volume“ (2D/6D) blakstienų priauginimas formuojamas nuo minimalaus 2D iki maksimalaus 6D – šioje kombinacijoje skaičius pažymi, kiek dirbtinių blakstienų yra kuokštelyje, kuris yra pridedamas prie vienos natūralios blakstienos. Klasikinio blakstienų priauginimo metu ant vienos akies blakstienų paprastai yra sudedama apie 100 vnt. dirbtinių blakstienų, o „volume“ (2D/6D) priauginimo metu gali būti iki 100 vnt. kuokštelių, kuriuose gali būti nuo 2 iki 6 itin plonų blakstienų. Taigi „volume“ (2D/6D) blakstienų priauginimo metu prie vienos akies natūralių blakstienų priauginama apie 200 – 800 vnt. dirbtinių blakstienų.

Toks „volume“ (2D/6D) blakstienų priauginimo technikos lankstumas dirbtinių blakstienų kiekiu leidžia laviruoti tarp visiškai skirtingų pageidaujamų efektų: jei pageidaujama, kad priaugintos blakstienos atrodytų kuo natūraliau ir lengviau, rekomenduojamas 2D priauginimas, jei norima ypatingai ryškaus ir intensyvaus efekto – 6D ar net 8D. Dirbtinių blakstienų modeliavimas parenkamas individualiai – priaugintų blakstienų ilgiai, linkiai, diametrai pritaikomi įvertinus natūralias blakstienas, atlikus veido bruožų analizę ir įsigilinus į pageidaujamą efektą.

 

Blakstienų priauginimo „Volume“ technika kursas skirtas pažengusiems meistrams. Ši technika yra reikalaujanti tam tikrų praktinių įgūdžių, kurie gelbėja mokantis apimties technikos subtilybių.

BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS „VOLUME“ TECHNIKA:
 • 1 diena (6 a. val.) – teorinė blakstienų priauginimo kurso dalis: blakstienų priauginimo „volume“ technika.
 • 2 diena (6 a. val.) – manualinė „volume“ kuokštelio formavimo praktika (be modelio).
 • 3 diena (8 a. val.) – praktinis darbas su modeliais.
 • 4 diena (8 a. val.) – praktinis darbas su modeliais.
 • 5 diena (8 a. val.) – baigiamasis praktinis savarankiškas darbas ir teorijos egzaminas.
Išplėstinio 5 dienų blakstienų priauginimo kursų teorinės dalies santrauka (išsami teorinės dalies programa mokiniui pristatoma ar atsiunčiama tik po atliktos rezervacijos į pasirinktą išplėstinio 5 dienų mokymų programą):
 • Informacija apie NVSC reikalavimus procedūros atlikimui;
 • Natūralios blakstienos;
 • Viskas apie pasirinktoje technikoje naudojamos priemones;
 • Pasirinktos blakstienų priauginimo procedūros eiga;
 • Pasirinktos blakstienų priauginimo technikos ypatumai ir savybės, atlikimo eiga;
 • Pasirinktos blakstienų priauginimo technikos korekcijos (papildymo) eiga;
 • Priaugintų blakstienų priežiūra;
 • Priaugintų blakstienų nuėmimo procedūros eiga;
 • Pagrindiniai priaugintų blakstienų modeliavimo kriterijai;
 • Kontraindikacijos ir medicininiai procedūros aspektai;
 • Galimos alerginės reakcijos.

Bendra išplėstinio 5 dienų blakstienų priauginimo kurso trukmė – 36 a. val., (pertraukos yra planuojamos individualiai pagal mokinių poreikį).

Po išplėstinio 5 dienų blakstienų priauginimo kurso galima registruotis į išplėstinio 20 dienų kurso programą. Užsiregistruoti galima per 5 d.d. po įvykdyto pasirinkto kurso. Išplėstinio 5 dienų blakstienų priauginimo kurso kaina yra atimama nuo išplėstinio 20 dienų kurso – tęsiant mokymąsi išplėstiniame 20 dienų kurse yra apmokamas skirtumas.

Metodinė medžiaga, visos mokymų metu naudojamos priemonės ir medžiagos įskaičiuotos į mokymų kainą. Po kurso galima įsigyti pradinį bazinį priemonių krepšelį.

Visi meistrai, baigę „2 sesutės“ blakstienų priauginimo mokymų programas, ir jų kontaktiniai duomenys gali būti publikuojami virtualioje mokymų centro meistrų platformoje.

Po įvykdytų mokymų programų yra išduodami tarptautiniai akredituoti sertifikatai.

Prisijunkite