Skip to content Skip to footer

Slapukų politika

1. Įmonė UAB NORDIKA (toliau – Įmonė) siekia pagerinti Jūsų naudojimosi ir naršymo mūsų internetinėje svetainėje www.2sesutes.lt (toliau – internetinė svetainė) patirtį, todėl naudoja slapukus (angl. cookies). Slapukai – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią mūsų internetinė svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai joje apsilankote. Todėl kaskart naršant mūsų internetinėje svetainėje Jūsų bus prašoma priimti arba atmesti slapukus.

2. Mūsų internetinėje svetainėje naudojami slapukai neleis mums įsiminti tokios Jūsų asmeninės informacijos kaip vardas, pavardė, adresas ir pan. Mūsų naudojami slapukai leidžia įsiminti Jūsų IP adresą bei kitą naršymo informaciją, kadangi tai leidžia mums analizuoti Jūsų (kaip Įmonės paslaugų vartotojų) elgseną, tendencijas, bei, atsižvelgiant į tai, tobulinti tiek mūsų internetinės svetainės funkcijas, tiek Įmonės teikiamas paslaugas.

3. Mūsų internetinėje svetainėje naudojami slapukai:
3.1. Būtinieji – be jų mūsų internetinė svetainė neveiks tinkamai, jie yra būtini mūsų teikiamų paslaugų/prekių užsakymui. Šie slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje apsilankius mūsų internetinėje svetainėje.
3.2. Reklaminiai, analitiniai – tokie, kaip google.com/ facebook.com/ doubleclick.net ir kiti – naudojami lankytojams sekti, naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent Jums ir atitikti Jūsų interesus, o taip pat padėtų mums spręsti dėl reklamos efektyvumo. Šie slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik gavus Jūsų sutikimą.

4. Gali būti, kad Jūsų naršyklė yra nustatyta taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Todėl norėdami valdyti slapukus, Jūs galite:
4.1. pakeisti Jūsų naršyklės nustatymus taip, kad nebūtų leidžiama įdiegti slapukų.
4.2. ištrinti visus Jūsų įrenginyje esančius slapukus.
4.3. patikrinti, kokie konkretūs slapukai jau yra įrašyti Jūsų įrenginyje, bei atitinkamai blokuoti visų arba tik konkrečių slapukų siuntimą į Jūsų įrenginį.

5. Atkreipkite dėmesį, kad slapukų visada galite atsisakyti ir juos išjungti (visus arba po vieną), tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos, sulėtėti naršymo internete sparta arba būti užblokuota prieiga prie mūsų internetinės svetainės. Todėl nerekomenduojame išjungti slapukų, kuomet naudojatės mūsų internetine svetaine.

6. Jeigu ištrinsite slapukus iš savo įrenginio, Jums teks iš naujo registruotis kiekvieną kartą lankantis mūsų internetinėje svetainėje.

7. Prieigą prie slapukų pagalba surinktų duomenų turi Įmonės darbuotojai ir Įmonės kontrahentai, teikiantys Įmonei internetinės svetainės turinio valdymo bei talpinimo (angl. hosting) paslaugas. Įrankius, nurodytus šios Slapukų politikos 3.2 punkte teikia trečiosios įmonės (įskaitant „Google“ ir „Facebook“), todėl jos taip pat gali turėti prieigą prie nurodytų slapukų pagalba surinktų duomenų. Nurodytos įmonės užtikrina, kad surinktų duomenų tvarkymą atlieka sutinkamai su Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimais.

8. Jeigu manote, kad Įmonė pažeidžia Jūsų teises asmens duomenų apsaugos srityje, su atitinkamu skundu galite kreiptis į Įmonę el. paštu: info@2sesutes.lt, o Įmonė įsipareigoja ne vėliau kaip per 1 mėnesį išspręsti Jūsų prašymą arba pateikti atsakymą. Skundo nepavykus išspręsti taikiai, Jūs turite teisę kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją. Daugiau informacijos apie kreipimosi į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją tvarką galite rasti: https://vdai.lrv.lt/atmintine-asmenims-ketinantiems- kreiptis-i-valstybine-duomenu-apsaugos-inspekcija-del-skundo-pateikimo.

Prisijunkite