Skip to content Skip to footer
Apie mus

„Jokia svajonė nėra per didelė ir joks svajotojas – per mažas“.

Blakstienų priauginimo mokymų centras „2 sesutės“ būsimiems savo mokiniams siūlo ne tik bazines ar išplėstines mokymų programas, kvalifikacijos kėlimo kursus, teminius seminarus, tačiau ir galimybę žengti svarbų žingsnį svajonės išsipildymo bei savirealizacijos link. Blakstienų priauginimas yra estetinė veido procedūra, kurios metu pabrėžiamas akių grožis ir žvilgsnio išraiškingumas. Profesionalus procedūros atlikimas blakstienų priauginimo meistro ateities klientui prilygsta terapijai, apimančiai laiką ir meilę sau, pasižymi teigiama ir motyvuojančia emocija, kartais ir reabilitacija po sunkesnių kasdienybės etapų. Džiugu, kad mokymų centras „2 sesutės“ gali padėti įžengti į šį subtilų bei įvairiaspalvį grožio pasaulį ir drauge kurti aibes nuostabių darbų!

Veikdamas nuo 2012 metų mokymų centras „2 sesutės“ yra paruošęs ne vieną šimtą blakstienų priauginimo specialistų, kurie darbus tęsia ne tik visoje Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse. Sukaupta ilgametė dėstymo ir praktinio mokymo patirtis leidžia kokybiškai organizuoti skirtingas mokymų programas rengiant pradedančius bei kvalifikaciją keliančius blakstienų priauginimo meistrus – dėstomų kursų turinys ir metodikos yra sudarytos remiantis daugiametės trenerės Agnė Stundytės surinktomis teorinėmis bei sukauptomis praktinėmis žiniomis.

Turima plataus spektro blakstienų priauginimo mokymų programų bazė gali pasiūlyti kursus tiek pirmuosius prisilietimus prie šio meno darantiems, tiek jau techniką įvaldžiusiems, tačiau norintiems pasitobulinti, blakstienų priauginimo meistrams.

Mokymų centro „2 sesutės“ misija – ruošti savo srities profesionalus, kurie po kursų būtų pasirengę dirbti savarankiškai, produktyviai planuoti savo darbus, išmanytų ir taikytų pagrindinius grožio industrijai aktualius marketingo principus. Visi blakstienų priauginimo meistrai, kurie yra baigę „2 sesutės“ mokymų programas, kvalifikacijos kėlimo kursus ar išklausę teminius seminarus, jei sutinka, gali būti publikuojami ir reklamuojami „2 sesutės“ socialinėse medijose. Taip pat blakstienų priauginimo mokymus baigę specialistai įgyja privilegijų dalyvaujant kituose „2 sesutės“ organizuojamuose renginiuose ir įsigyjant mokymo centro platinamus produktus bei įrankius.
0
Metų darbo patirties
0+
Mokymo programų
0+
Mokinių iš viso pasaulio
0+
Dėstymo valandų
Gyvenkite šia diena

Pradėkite savo meistro karjerą dabar

Mokiausi pas Agnę pilną blakstienų priauginimo kursą. Atėjau iš visai kitos srities, todėl buvo šiek tiek baisu, ar tikrai man pavyks. Prieš tai turėjau pokalbį apie laukiantį manęs kursą ir darbus. Pasikalbėjus su Agne, kilo motyvacijos pliūpsnis ir pasitikėjimas savo jėgomis, kuris vis dar lydi mane net ir po tokio ilgo laiko! Ir, jeigu bent kiek apleidžia šis jausmas, visada prisimenu mūsų kurso pradžią. Praktikiniai kursai buvo labai išsamūs, detalūs, visas dėmesys skirtas ne tik darbo technikai, bet ir kaip suteikti maksimalų komfortą klientui procedūros metu. Mokėmės ir kaip jaustis gerai pačiam meistrui, kai neturi dar daug patirties darbinėje srityje. Labiausiai patiko, kad pradėjus dirbti, jeigu iškyla įvairiausios situacijos, kurias kartais nežinai, kaip spręsti, Agnė visada padės. Ir jokiu būdu ne kaip konkurentė, o kaip geriausia patarėja, kolegė, draugė. Ačiū už milžinišką kiekį žinių ir asmeninės patirties pasidalinimą. ❤️

Viktorija Vaičekauskytė

Viktorija Vaičekauskytė

(Lietuva - Vilnius)

Esu Inga Ro. 10 metų gyvenu ir dirbu Norvegijoje, Tønsberg mieste. Agnė buvo pirmoji mano volume blakstienų priauginimo mokytoja, pas kurią pamenu atvykau pasisemti žinių vedina smalsumo ir susižavėjimo. Ilgą laiką sekdama ją ir matydama jos atsidavimą darbui socialiniuose tinkluose net nedvejojau rinkdamasi ją. Pamenu kai pirmą kartą įėjau į jos sukurtą saloną mane pasitiko ne tik malonus personalas, jauki aplinka, bet ir labai geras vibe’s – tada pamenu tyliai sau pasakiau- aukštas lygis, kuriame jautiesi kaip namuose. Kursai lygiai taip pat – labai informatyvūs, nuoseklūs su daug praktikos. Dar dabar po tiek metų darau kuokštelius ir atsimenu kaip murmėjau panosei: ‘Nedarysiu aš to volumo – kažkoks kosmosas’, o Agnė sėdėjo prie šono ir sakė: ‘ Pamatysi kaip darysi ir pati negalėsi atsistebėt kaip gerai pavyksta’. Taip ir buvo- darau dabar aš ta volumą ‘kaip didelė’ ir tyliai dėkoju vienai iš labiausiai įkvepiančių mokytojų Agnytei. Siunčiu geras mintis ir linkiu sėkmės tolimesniuose projektuose.

Inga Romankevičiutė

Inga Romankevičiutė

(Norvegija - Tønsberg)

Tai buvo pats geriausias pasirinkimas ever! Vien del kursu atvykau pas Agne i Lietuva ir buvau absoliuciai patenkinta savo pasirinkimu. Viskas sklandziai, aiskiai, tiesiai sviesiai ir su daug daug praktikos ant tikru klienciu. Kursu metu jauciausi kaip jau dirbdama tikra darba, nes praktiskai nuo ryto iki vakaro klijuodavau blakstutes. Tai jau iskart po individualiu kursu su Agne, grizusi i Anglija, pradejau dirbti grozio salone. Vienareiksmiskai – Agne is the best! ❤❤❤

Jūratė Trotaitė

Jūratė Trotaitė

(Anglija - Fakenham)
Blakstienų priauginimo mokymo centras

Mūsų tikslas - Išmokyti

Blakstienų priauginimo mokymo centras

Mūsų tikslas - išmokyti

Prisijunkite