Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

5 dienų kursas „Klasika”

Išplėstiniai 5 dienų blakstienų priauginimo mokymai yra vieni išsamiausių mokymų centro „2 sesutės“ organizuojamų kursų. Šios mokymo programos orientuotos į intensyvų pasirinktos blakstienų priauginimo technikos mokymą. Kurso metu mokiniui suteikiama išsami teorinė informacija apie pasirinktos technikos blakstienų priauginimą. Kartu su treneriu atliekami 5-7 blakstienų priauginimai modeliams (priauginimų modeliams kiekis priklauso nuo pasirinktos blakstienų priauginimo technikos mokymų plano). Paskutinę mokymų dieną mokinys atlieka savarankišką baigiamąjį blakstienų priauginimą modeliui ir sprendžia teorinių žinių patikrinimo testą. Įvertinus baigiamojo praktinio darbo ir testo rezultatus, jei reikia, kartu su treneriu pakartotinai gilinamasi į ne iki galo įsisavintus blakstienų priauginimo technikos ar teorijos aspektus.

Klasikinis blakstienų priauginimas – viena iš natūraliausią efektą suteikiančių blakstienų priauginimo technikų. Blakstienų priauginimo procedūros metu prie vienos vidutinio ilgio ar ilgiausios natūralios blakstienos sintetinių cianoakrilato klijų pagalba priauginama viena dirbtinė PBT pluošto blakstiena. Profesionaliai atliktas klasikinis blakstienų priauginimas yra natūralių blakstienų nežalojanti ir jokios neigiamos įtakos neturinti estetinė veido procedūra. Mažosios, dygimo stadijoje esančios, blakstienos priauginimo procedūros metu paliekamos nepriaugintomis – tokiu būdu jos yra apsaugomos nuo galimos žalingos įtakos jų regeneracijos ciklui. Klasikinis blakstienų priauginimas yra atliekamas naudojant 0.10 mm, 0.15 mm ar 0.20 mm diametro dirbtinės blakstienos – atsižvelgiant į kliento estetinę viziją bei natūralių blakstienų būklę, struktūrą. Priauginimo dizainas, priauginamų blakstienų modeliavimas taip pat parenkamas individualiai – priaugintų blakstienų ilgiai, linkiai, diametrai pritaikomi įvertinus natūralias blakstienas, atlikus veido bruožų analizę ir įsigilinus į pageidaujamą efektą.

 

Klasikinio blakstienų priauginimo kursas rekomenduojamas pradedantiesiems meistrams. Ši blakstienų priauginimo technika yra draugiškiausia įgūdžius dar formuojantiems būsimiems meistrams.

KLASIKINIS BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS:
 • 1 diena (6 a. val.) – teorinė blakstienų priauginimo kurso dalis: klasikinis blakstienų priauginimas.
 • 2 diena (6 a. val.) – praktika su manekenu.
 • 3 diena (8 a. val.) – praktinis darbas su modeliais.
 • 4 diena (8 a. val.) – praktinis darbas su modeliais.
 • 5 diena (8 a. val.) – baigiamasis praktinis savarankiškas darbas ir teorijos egzaminas.
Išplėstinio 5 dienų blakstienų priauginimo kursų teorinės dalies santrauka (išsami teorinės dalies programa mokiniui pristatoma ar atsiunčiama tik po atliktos rezervacijos į pasirinktą išplėstinio 5 dienų mokymų programą):
 • Informacija apie NVSC reikalavimus procedūros atlikimui;
 • Natūralios blakstienos;
 • Viskas apie pasirinktoje technikoje naudojamos priemones;
 • Pasirinktos blakstienų priauginimo procedūros eiga;
 • Pasirinktos blakstienų priauginimo technikos ypatumai ir savybės, atlikimo eiga;
 • Pasirinktos blakstienų priauginimo technikos korekcijos (papildymo) eiga;
 • Priaugintų blakstienų priežiūra;
 • Priaugintų blakstienų nuėmimo procedūros eiga;
 • Pagrindiniai priaugintų blakstienų modeliavimo kriterijai;
 • Kontraindikacijos ir medicininiai procedūros aspektai;
 • Galimos alerginės reakcijos.

Bendra išplėstinio 5 dienų blakstienų priauginimo kurso trukmė – 36 a. val., (pertraukos yra planuojamos individualiai pagal mokinių poreikį).

Po išplėstinio 5 dienų blakstienų priauginimo kurso galima registruotis į išplėstinio 20 dienų kurso programą. Užsiregistruoti galima per 5 d.d. po įvykdyto pasirinkto kurso. Išplėstinio 5 dienų blakstienų priauginimo kurso kaina yra atimama nuo išplėstinio 20 dienų kurso – tęsiant mokymąsi išplėstiniame 20 dienų kurse yra apmokamas skirtumas.

Metodinė medžiaga, visos mokymų metu naudojamos priemonės ir medžiagos įskaičiuotos į mokymų kainą. Po kurso galima įsigyti pradinį bazinį priemonių krepšelį.

Visi meistrai, baigę „2 sesutės“ blakstienų priauginimo mokymų programas, ir jų kontaktiniai duomenys gali būti publikuojami virtualioje mokymų centro meistrų platformoje.

Po įvykdytų mokymų programų yra išduodami tarptautiniai akredituoti sertifikatai.

Prisijunkite