Skip to content Skip to footer

20 dienų mokymai

Kombinuotas blakstienų priauginimas mokymai Vilniuje išplėstinis kursas 2 sesutės

Aprašymas

Išplėstiniai 20 dienų blakstienų priauginimo mokymai yra išsamiausia mokymų centro „2 sesutės“ siūloma mokymų programa. Ši programa apima visas blakstienų priauginimo technikas ir stilistikas, pasižymi ypatingu dėmesiu praktikai ir mokinio ruošimuisi dirbti savarankiškai. Siekiant aukščiausios dėstymo kokybės, išplėstinis 20 dienų kursas organizuojamas mažose grupėse (iki 2 asmenų). Mokymų programa išskaidyta į 4 darbo dienų savaites, kurių metu sistemingai ir nuosekliai gilinamasi į visas blakstienų priauginimo technikas ir stilistikas:

 • 1 mokymų savaitė – klasikinis blakstienų priauginimas;
 • 2 mokymų savaitė – blakstienų priauginimas „volume“ (apimties) technika;
 • 3 mokymų savaitė – kombinuotas blakstienų priauginimas;
 • 4 mokymų savaitė – įvairūs priaugintų blakstienų stiliai, baigiamasis savarankiškas
  darbas ir teorinis žinių patikrinimo testas.
Šis kursas orientuotas į intensyvų blakstienų priauginimo technikų mokymą. Kurso metu mokiniui suteikiama išsami susisteminta teorinė informacija apie visas blakstienų priauginimo technikas. Kartu su treneriu atliekami net 26 blakstienų priauginimai modeliams. Paskutinę mokymų dieną mokinys atlieka savarankišką baigiamąjį blakstienų priauginimą modeliui ir sprendžia teorinių žinių patikrinimo testą. Įvertinus baigiamojo praktinio darbo ir testo rezultatus, jei reikia, kartu su treneriu pakartotinai gilinamasi į ne iki galo įsisavintus blakstienų priauginimo technikos ar teorijos aspektus.

Programa

1 savaitė

KLASIKINIS BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS:

2 savaitė

BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS „VOLUME“ TECHNIKA:

3 savaitė

KOMBINUOTAS BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS:

4 savaitė

ĮVAIRIOS STILISTIKOS IR BAIGIAMIEJI DARBAI:

Teorija

Išplėstinio 20 dienų blakstienų priauginimo kursų teorinės dalies santrauka (išsami teorinės dalies programa mokiniui pristatoma ar atsiunčiama tik po atliktos rezervacijos į šią 20 dienų mokymų programą):
Bendra išplėstinio 20 dienų blakstienų priauginimo kurso trukmė – 144 a. val.
Išplėstinių 20 dienų kursų kaina tik
1800
 • 144 akademinės valandos
 • 26 blakstienų priauginimai modeliams kartu su treneriu
 • išduodamas tarptautinis sertifikatas.
 • visos blakstienų priauginimo technikos viename kurse
 • vieninteliai tokie kursai Lietuvoje
Išsamiausias

Papildoma nauda pasirinkus kursus

Dėmesio

Po įvykdytų mokymų programų yra išduodami tarptautiniai akredituoti sertifikatai.

Trumpai apie visas blakstienų priauginimo technikas ir jų skirtumus:

Klasika
Klasikinis blakstienų priauginimas – viena iš natūraliausią efektą suteikiančių blakstienų priauginimo technikų. Blakstienų priauginimo procedūros metu prie vienos vidutinio ilgio ar ilgiausios natūralios blakstienos sintetinių cianoakrilato klijų pagalba priauginama viena dirbtinė PBT pluošto blakstiena. Profesionaliai atliktas klasikinis blakstienų priauginimas yra natūralių blakstienų nežalojanti ir jokios neigiamos įtakos neturinti estetinė veido procedūra. Mažosios, dygimo stadijoje esančios, blakstienos priauginimo procedūros metu paliekamos nepriaugintomis – tokiu būdu jos yra apsaugomos nuo galimos žalingos įtakos jų regeneracijos ciklui. Klasikinis blakstienų priauginimas yra atliekamas naudojant 0.10 mm, 0.15 mm ar 0.20 mm diametro dirbtinės blakstienos – atsižvelgiant į kliento estetinę viziją bei natūralių blakstienų būklę, struktūrą. Priauginimo dizainas, priauginamų blakstienų modeliavimas taip pat parenkamas individualiai – priaugintų blakstienų ilgiai, linkiai, diametrai pritaikomi įvertinus natūralias blakstienas, atlikus veido bruožų analizę ir įsigilinus į pageidaujamą efektą.
„Volume“
„Volume“ (2D/6D) blakstienų priauginimas atliekamas prie natūralių blakstienų fiksuojant dirbtinių blakstienų kuokštelius, kurie formuojami iš pavienių plonų sintetinių blakstienų. Procedūros metu dirbama su 0.10 mm, 0.07 mm ar 0.05 mm diametro dirbtinėmis blakstienomis. Tokios plonos dirbtinės blakstienos yra švelnios, lanksčios ir apimtimi praktiškai nesiskiriančios nuo natūralių blakstienų. „Volume“ (2D/6D) blakstienų priauginimas formuojamas nuo minimalaus 2D iki maksimalaus 6D – šioje kombinacijoje skaičius pažymi, kiek dirbtinių blakstienų yra kuokštelyje, kuris yra pridedamas prie vienos natūralios blakstienos. Klasikinio blakstienų priauginimo metu ant vienos akies blakstienų paprastai yra sudedama apie 100 vnt. dirbtinių blakstienų, o „volume“ (2D/6D) priauginimo metu gali būti iki 100 vnt. kuokštelių, kuriuose gali būti nuo 2 iki 6 itin plonų blakstienų. Taigi „volume“ (2D/6D) blakstienų priauginimo metu prie vienos akies natūralių blakstienų priauginama apie 200 – 800 vnt. dirbtinių blakstienų. Toks „volume“ (2D/6D) blakstienų priauginimo technikos lankstumas dirbtinių blakstienų kiekiu leidžia laviruoti tarp visiškai skirtingų pageidaujamų efektų: jei pageidaujama, kad priaugintos blakstienos atrodytų kuo natūraliau ir lengviau, rekomenduojamas 2D priauginimas, jei norima ypatingai ryškaus ir intensyvaus efekto – 6D ar net 8D. Dirbtinių blakstienų modeliavimas parenkamas individualiai – priaugintų blakstienų ilgiai, linkiai, diametrai pritaikomi įvertinus natūralias blakstienas, atlikus veido bruožų analizę ir įsigilinus į pageidaujamą efektą.
Kombinuotas
Kombinuotas blakstienų priauginimas jungia dvi priauginimo technikas: naudojamos klasikinės pavienės blakstienos ir „volume" technikos būdu suformuoti kuokšteliai. Tokio priauginimo metu sukuriamas sąlyginai natūralus efektas, tačiau nepaliekami akivaizdūs tarpeliai tarp priaugintų blakstienų. Rekomenduojama klientams, kurių natūralios blakstienos retos ir silpnos. Kombinuotas blakstienų priauginimas suteikia galimybę išgauti įvairius priaugintų blakstienų efektus – ryškesni, nei vien klasikine technika priaugintų dizainai tačiau ne tokie intensyvūs, kaip vien tik „volume“ kuokštelių. Dirbtinių blakstienų modeliavimas parenkamas individualiai – priaugintų blakstienų ilgiai, linkiai, diametrai pritaikomi įvertinus natūralias blakstienas, atlikus veido bruožų analizę ir įsigilinus į pageidaujamą efektą.
Gyvenkite šia diena

Pradėkite savo meistro karjerą dabar

Prisijunkite