Skip to content Skip to footer

Paskaita „Blakstienų priauginimas iš meistro kėdės“

Norų sąrašas Dalintis
Share Course
Page Link
Share On Social Media

Apie mokymus

“Blakstienų priauginimas iš meistro kėdės” internetinis seminaras apie blakstienų priauginimą – tai puiki galimybė sužinoti apie šios procedūros ypatingumus ir išbandyti ją virtualiai. Mes suprantame, kad norite būti užtikrinti ir patikrinti, ar šis darbas yra tinkamas jums. NEMOKAMO internetinio seminaro metu aptarsime pagrindinius blakstienų priauginimo procedūros niuansus ir suteiksime galimybę “pasimatuoti” meistro kėdę per virtualią patirtį. Taip pat atsakysime į svarbiausius klausimus ir padėsime jums priimti sprendimą – sėsti į blakstienų priauginimo meistro kėdę ar vis tik tai ne Jums.

Šiame internetiniame seminare bus atsakyta į šiuos klausimus:

1. Kas yra blakstienų priauginimas? Aptarsime, kas tai yra, kaip tai veikia ir kokius rezultatus galima tikėtis.

2. Kaip atliekamas blakstienų priauginimas iš meistro kėdės? Išsamiai paaiškinsime procedūrą, žingsnis po žingsnio, ir pristatysime naudojamus įrankius bei medžiagas.

3. Kokia gi ta meistro kėdė ir kas gali dirbti šį darbą? Supažindinsime su šio darbo profesija ir reikalavimais, kurie gali būti svarbūs norint tapti blakstienų priauginimo specialistu.

4. Kokie iššūkiai kyla atliekant blakstienų priauginimo procedūras? Aptarsime galimas problemų situacijas ir kaip jas spręsti, taip pat svarbiausias atsargumo priemones.

5. Kaip tinkamai įsirengti darbo vietą – kokia gi ta “meistro kėdė”? Padėsime jums suvokti, ką reikia turėti ir kaip tinkamai įrengti patogią ir saugią darbo vietą blakstienų priauginimo specialistui.

6. Kokios higienos, saugos ir sveikatos (NVSC) reikalavimai taikomi blakstienų priauginimo meistro kėdei? Išsiaiškinsime, kokių taisyklių reikia laikytis siekiant užtikrinti higieną ir saugumą darbo vietoje.

Mes tikimės, kad šis internetinis seminaras suteiks jums išsamią informaciją apie blakstienų priauginimą ir padės jums pasirinkti, ar norite įsitraukti į šį įdomų ir augantį grožio pasaulį bei sėsti į meistro kėdę.

Daugiau

Ko mokysitės?

  • Kas yra blakstienų priauginimas?
  • Kaip jis atliekamas?
  • Kas gali dirbti šį darbą?
  • Su kokiais iššūkiais susiduriama procedūrų atlikimo metu?
  • Kaip tinkamai įsirengti darbo vietą?
  • Kokie NVSC reikalavimai taikomi blakstienų priauginimo meistro kėdei?

Mokymų turinys

Paskaita

  • Paskaitos video
    40:28

Mokinių įvertinimas ir atsiliepimai

Kol kas nėra atsiliepimų
Kol kas nėra atsiliepimų

Prisijunkite