volume blakstienu priauginimas 2022-05-19T09:02:09+00:00
BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS VOLUME TECHNIKA

KAINA – 50€

Korekcija – 35€

Paprasčiausias būdas sužinoti daugiau ir užsiregistruoti – skambutis! +37069094222

Dar nespėjus klasikiniam blakstienų priauginimui prisibelsti į visų pasaulio grožio salonų duris, grožio industrija sulaukė dar vienos naujovės – blakstienų priauginimas “volume” technika. Naujovės mūsų šalyje kartais vertinamos skeptiškai, tad trumpai pamėginsime papasakoti Jums apie “Volume” blakstienų priauginimą.
„Volume“ (2D-6D) blakstienų priauginimas dar gali būti vadinamas tūriniu, dvigubu, trigubu ir t.t. blakstienų priauginimu. Kokybiškai atliktas “Volume” (2D – 6D) blakstienų priauginimas nekenkia Jūsų akims ir natūralioms blakstienoms. Šios technikos blakstienų priauginimą nepriekaištingai gali atlikti patyręs blakstienų priauginimo specialistas, kuris naudoja ypatingai plonas ir lengvas dirbtines blakstienas. Apsilankę šios paslaugos užtruksite nedaugiau dviejų valandų. Procedūros metu dirbame su 0,10mm, 0,07mm, 0,06mm ar net 0,05mm storio dirbtinėmis blakstienomis. Tokios plonos dirbtinės blakstienos yra švelnios, lanksčios ir apimtimi praktiškai nesiskiria nuo Jūsų natūralių blakstienų. „Volume“ (2D-6D) blakstienų priauginimą atliekame prie Jūsų natūralių blakstienų augindamos kuokštelius, kuriuos formuojame iš pavienių plonų blakstienų. „Volume“ (2D-6D) blakstienų priauginimas gali būti formuojamas nuo minimalaus 2D iki maksimalaus 6D – šioje kombinacijoje skaičius pažymi, kiek dirbtinių blakstienų yra kuokštelyje, kuris yra pridedamas prie Jūsų vienos natūralios blakstienos. Klasikinio blakstienų priauginimo metu ant vienos akies blakstienų paprastai yra sudedama apie 100 vnt. dirbtinių blakstienų, o „volume“ (2D-6D) priauginimo metu gali būti iki 100 vnt. kuokštelių, kuriuose gali būti nuo 2 iki 6 itin plonų blakstienų. Taigi „volume“ (2D-6D) blakstienų priauginimo metu prie vienos akies natūralių blakstienų priauginama apie 200-800 vnt. dirbtinių blakstienų. Toks „volume“ (2D-6D) blakstienų priauginimo technikos lankstumas dirbtinių blakstienų kiekiu leidžia laviruoti tarp visiškai skirtingų pageidaujamų efektų: jei Jūs norite, kad priaugintos blakstienos atrodytų kuo natūraliau ir lengviau, rekomenduojamas 2D priauginimas, jei pageidaujate ypatingai ryškaus ir intensyvaus efekto – 6D ar net 8D. Vienos procedūros metu dažniausiai pasirenkami trys-keturi skirtingi linkiai, ir keturi – penkti skirtingi blakstienų ilgiai. Dirbtinių blakstienų linkiai skirstomi pagal raides, į kurias jie yra panašūs: I, J, C, CO, O, L, L+. Atsižvelgdamos į Jūsų akių formą, dydį, veido proporcijas, natūralių blakstienų augimo kryptį, jų galimybes ir kt., visada pasiūlysime Jums tinkantį blakstienų priauginimo variantą. Po „volume“ (2D-6D) blakstienų priauginimo korekciją rekomenduojama atlikti kas 3-6 savaites. Dėl didesnio dirbtinių blakstienų kiekio „volume“ (2D-6D) technika priaugintos blakstienos išnešiojamos ilgiau. Žinoma, tai individualus terminas, kadangi priaugintų blakstienų išnešiojimas priklauso nuo tokių faktorių, kaip Jūsų odos riebumas, veido priežiūros įpročiai, natūralaus plauko augimo tempai, plauko glotnumas ir t.t. (plačiau apie priaugintų blakstienų priežiūrą skaitykite žemiau).

Max2Originale Silk Lashes – populiariausias pasirinkimas, itin kokybiškos šilkinės blakstienos.
Max2Originale Mink Lashes – matinės audinės kailio tipo blakstienos. Puiki alternatyva natūralaus audinės kailio blakstienoms.
Max2Оriginale Goldgama Lashes – natūralaus audinės kailio blakstienos.
Max2Originale Dark Banana Lashes – stipriai padidina apimtį. Labiau skirtos šventei, bet ne kasdieniam nešiojimui.
Max2Originale Black Diamond Lashes – itin blizgios blakstienos puikiai paryškins Jūsų akių liniją.
Max2Originale Soft Lashes – ypatingai lengvos ir švelnios blakstienos.
Max2Originale Swarovski – paprašykite, ir mes padailinsime Jūsų žvilgsnį nuostabiais akmenukais.

Drauge išrinksime Jums labiausiai tinkančias Max2Originale blakstienas!

Kokybiškos Max2Originale blakstienų priauginimo priemonės, nuolatinis kvalifikacijos kėlimas, tinkama blakstienų priauginimo įranga ir saugi darbo aplinka kainuoja nemenkus pinigus, tad neapsigaukite žemos kainos pasiūlymu, t.y. – nežalokite savęs, mielosios! Rinkitės mūsų profesionalius blakstienų priauginimo specialistus, kadangi tik čia naudojamos itin kokybiškos, brangios, pasaulio dermatologų patikrintas Max2Originale priemonės, tik čia yra visos kompetencijos blakstienų priauginimui, ir tik čia paslaugos suteikiamos Jums saugioje aplinkoje: patalpos atitinka visus visuomenės sveikatos centro keliamus reikalavimus, yra išduotas leidimas šiai veiklai vykdyti. Pasikartosiu, kad Jūsų akytėmis tinkamai pasirūpins tik profesionalūs kvalifikuoti blakstienų priauginimo meistrai, kurie naudoja itin kokybiškas priemones, o paslaugas teikia saugioje aplinkoje. Netinkamai atlikus blakstienų priauginimą, arba naudojant nekokybiškas blakstienų priauginimo priemones, gali sudirgti ir parausti Jūsų akių vokai ir paakiai, gali atsirasti diskomfortas, nuolatinis akių skausmas, raukšlės, gali būti nepataisomai sugadintos Jūsų natūralios blakstienos ir t.t.

Trumpai apie priaugintų blakstienų priežiūrą!

Stenkis nesušlapinti priaugintų blakstienų per pirmąją dieną!
Artimiausias dvi dienas atsisakyk soliariumo!
Tavo blakstienos bus pasiruošusios pirčiai tik po savaitės!
Pasirink prausiklį be glicerino, ir plauk priaugintas blakstienas kasdien!
Sesutės dovanoja tau šukytes, tad šukuok priaugintas blakstienas kiekvieną dieną!
Priaugintoms blakstienoms kenkia glicerinas, riebalai ir aliejai, esantys kremuose ir makiažo pagrinduose!
Būk atidi, kad kosmetikos ar makiažo pagrindo nepatektų ant Tavo priaugintų blakstienų!
Turi klausimų? Susisiek su mumis! Tel. 8-690-94222, info@2sesutes.lt, www.facebook.com/2sesutes

Registracija

Kontaktai

UAB “2 sesutės”
A. Juozapavičiaus g. 9A, Vilnius
info@2sesutes.lt
+370-690-94222
www.2sesutes.lt

Susisiekite

Turite klausimų apie blakstienas? Norite užsiregistruoti priauginimui? Susidomėjote kursais, tačiau norite daugiau informacijos? Ketinate tapti blakstienų meistre, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime detalesnei informacijai aptarti.

    Mus rasite: