Klasikinis blakstienu priauginimas 2022-02-12T20:39:31+00:00
KLASIKINIS BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS

KAINA – 35€

Korekcija – 25€

Paprasčiausias būdas sužinoti daugiau ir užsiregistruoti – skambutis! +37069094222

Blakstienos – tai ne šiaip plaukeliai, kurie auga iš Jūsų, mielosios, akyčių vokų, tai – gan trapus darinys, kurį gamta sukūrė apsaugoti Jūsų akytes nuo daugelio žalingų aplinkos poveikių. Žinoma, moteris nebūtų moterimi, jeigu ir čia neįžvelgtų papildomos galimybės atrodyti dar gražiau: intensyvios, ryškios, puošnios blakstienos pabrėžia akių spalvą, o žvilgsniui suteikia paslaptingumo. Apie senuosius blakstienų gražinimo metodus sužinojome dar ankstyvoje jaunystėje, tačiau klasikinis blakstienų priauginimas Lietuvą pasiekė palyginus nesenai. Mūsų mamos ir močiutės apie tai kadaise galėjo tik pasvajoti.

Užsukusios blakstienų priauginimo, visada galėsite pasirinkti tik Jums tinkančias blakstienas iš daugybės Max2Originale blakstienų rūšių:

Max2Originale Silk Lashes – populiariausias pasirinkimas, itin kokybiškos šilkinės blakstienos.
Max2Originale Mink Lashes – matinės audinės kailio tipo blakstienos. Puiki alternatyva natūralaus audinės kailio blakstienoms.
Max2Оriginale Goldgama Lashes – natūralaus audinės kailio blakstienos.
Max2Originale Dark Banana Lashes – stipriai padidina apimtį. Labiau skirtos šventei, bet ne kasdieniam nešiojimui.
Max2Originale Black Diamond Lashes – itin blizgios blakstienos puikiai paryškins Jūsų akių liniją.
Max2Originale Soft Lashes – ypatingai lengvos ir švelnios blakstienos.
Max2Originale Swarovski – paprašykite, ir mes padailinsime Jūsų žvilgsnį nuostabiais akmenukais.

Drauge išrinksime Jums labiausiai tinkančias Max2Originale blakstienas!

Kokybiškai atliktas klasikinis blakstienų priauginimas nepakenks Jūsų natūralioms blakstienoms ir nesukels nemalonių pojūčių. Klasikinis blakstienų priauginimas – procedūra, kurios metu prie vienos natūralios blakstienos priauginama viena dirbtinė blakstiena, tad klasikinio blakstienų priauginimo sąvoką galime perfrazuoti į “vieną prie vienos”. Šią paslaugą atliekame per pusantros valandos. Klasikinio blakstienų priauginimo metu visada naudojame drėkinančias odą Max2Originale kaukes paakiams, o priauginamų dirbtinių blakstienų storį, ilgį (nuo minimalaus 4-8mm iki maksimalaus 17-20mm), linkį parenkame individualiai kiekvienai merginai. Klasikinį blakstienų priauginimą deriname su Jūsų natūralių blakstienų struktūra: jei natūralios blakstienos ilgos ir tvirtos, galimas ir intensyvesnis priauginimas, bet jei natūralios blakstienos trumpos, o Jūsų plaukas plonas – rekomenduojame priauginimą su plonesnėmis ir trumpesnėmis dirbtinėmis blakstienomis, kurios neapsunkins Jūsų natūralios blakstienos. Dirbtinių blakstienų linkiai yra skirstomi pagal lotyniškas raides, į kurias jie yra panašūs: I, J, C, CO, O, L, L+ . Vieno blakstienų priauginimo metu naudojame tris-keturis skirtingus dirbtinių blakstienų linkius, ir keturis – penkis skirtingus ilgius. Atsižvelgdamos į Jūsų akių formą, dydį, veido proporcijas, natūralių blakstienų augimo kryptį ir kt., Jums visada pasiūlysime labiausiai tinkantį blakstienų priauginimo variantą. Klasikinio blakstienų priauginimo korekciją rekomenduojame atlikti kas 3-4 savaites. Žinoma, tai individualus terminas, kadangi priaugintų blakstienų nešiojimas priklauso nuo tokių faktorių, kaip Jūsų odos riebumas, veido priežiūros įpročiai, natūralios blakstienos augimo tempai, plauko glotnumas ir t.t. Žinoma, iš mūsų sulauksite daugybės patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti ir puoselėti Jūsų klasikiniu būdu priaugintas dirbtines blakstienas, rekomenduosime tik geriausias priaugintų blakstienų priežiūros priemones – Max2Originale.

Kokybiškos Max2Originale blakstienų priauginimo priemonės, nuolatinis kvalifikacijos kėlimas, tinkama blakstienų priauginimo įranga ir saugi darbo aplinka kainuoja nemenkus pinigus, tad neapsigaukite žemos kainos pasiūlymu, t.y. – nežalokite savęs, mielosios! Rinkitės mūsų profesionalius blakstienų priauginimo specialistus, kadangi tik čia naudojamos itin kokybiškos, brangios, pasaulio dermatologų patikrintas Max2Originale priemonės, tik čia yra visos kompetencijos blakstienų priauginimui, ir tik čia paslaugos suteikiamos Jums saugioje aplinkoje: patalpos atitinka visus visuomenės sveikatos centro keliamus reikalavimus, yra išduotas leidimas šiai veiklai vykdyti. Pasikartosime, kad Jūsų akytėmis tinkamai pasirūpins tik profesionalūs kvalifikuoti blakstienų priauginimo meistrai, kurie naudoja itin kokybiškas Max2Originale priemones, o paslaugas teikia saugioje aplinkoje. Netinkamai atlikus blakstienų priauginimą, arba naudojant nekokybiškas blakstienų priauginimo priemones, gali sudirgti ir parausti Jūsų akių vokai ir paakiai, gali atsirasti diskomfortas, nuolatinis akių skausmas, raukšlės, gali būti nepataisomai sugadintos Jūsų natūralios blakstienos ir t.t.

Trumpai apie priaugintų blakstienų priežiūrą!

Stenkis nesušlapinti priaugintų blakstienų per pirmąją dieną!
Artimiausias dvi dienas atsisakyk soliariumo!
Tavo blakstienos bus pasiruošusios pirčiai tik po savaitės!
Pasirink prausiklį be glicerino, ir plauk priaugintas blakstienas kasdien!
Sesutės dovanoja tau šukytes, tad šukuok priaugintas blakstienas kiekvieną dieną!
Priaugintoms blakstienoms kenkia glicerinas, riebalai ir aliejai, esantys kremuose ir makiažo pagrinduose!
Būk atidi, kad kosmetikos ar makiažo pagrindo nepatektų ant Tavo priaugintų blakstienų!
Turi klausimų? Susisiek su mumis! Tel. 8-690-94222, info@2sesutes.lt, www.facebook.com/2sesutes

Registracija

Kontaktai

UAB “2 sesutės”
A. Juozapavičiaus g. 9A, Vilnius
info@2sesutes.lt
+370-690-94222
www.2sesutes.lt

Susisiekite

Turite klausimų apie blakstienas? Norite užsiregistruoti priauginimui? Susidomėjote kursais, tačiau norite daugiau informacijos? Ketinate tapti blakstienų meistre, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime detalesnei informacijai aptarti.

    Mus rasite: