5 dienos sesutėse – klasikinio blakstienų priauginimo mokymai 2022-02-13T14:30:36+00:00

„5 DIENOS SESUTĖSE“ – klasikinis blakstienų prauginimas

“5 dienų sesutėse” – tai unikali galimybė visą savaitę mokytis klasikinio blakstienų priauginimo, praktikuotis ir tobulinti savo įgūdžius kartu su mumis! Savaitė „2 sesutės“ blakstienų priauginimo studijoje – neįkainojama patirtis tiems, kas nori išmokti šio amato. Mokymų programa skirta tiek naujokams, kurie yra pasiryžę padirbėti iš peties ir gauti maksimalų teorinių bei praktinių žinių bagažą, tiek jau patirties turintiems meistrams – gilinsime žinias ir mokymų programą koreguosime pagal kiekvieno individualius poreikius. Ateik, išmok ir pradėk kurti savo svajonių darbo vietą pats! Registruokis ir skubėk pas mus, kadangi:

– Pirmąją mokymų dieną Tavęs laukia: pažintis su mūsų komanda, teorinė blakstienų priauginimo mokymų dalis ir trumpa manualinė.
– Antrąją mokymų dieną – Tavo pirmieji blakstienų priauginimai! Darbuosiesi pats, o mes prižiūrėsime, patarsime ir įvertinsime!
– Trečiąją ir ketvirtąją mokymų dienomis dirbsime su modeliukais. Kartu kas dieną atliksime po du blakstienų priauginimus. Kiekvienas priauginimas didina Tavo meistriškumą ir mes seksime Tavo progresą, drauge analizuosime klaidas, modeliuosime dizainus, mokysimės kliento konsultavimo subtilybių bei tobulos blakstienų priauginimo technikos.
– Penktąją mokymų dieną Tavęs tikrai nepaleisime anksčiau: atlikęs egzamininį blakstienų priauginimą ir išsprendęs teorinių žinių patikrinimo testą, atsiimsi savo sunkiai uždirbtą tarptautinį 48 akademinių valandų „2 sesutės“ diplomą! Nei egzamino, nei testo baimintis tikrai nereikia – mūsų tikslas išgryninti žinių spragas, jei tokių rasime ir užpildyti jas.


Kurso “5 dienų sesutėse” privalumai:
– Patirtis – neįkainojamas dalykas: per vis1 mokymų savaitę sesutėse atliksi net 7 priauginimus!
– Mokymų metu darbuosimės su profesionaliomis blakstienų priauginimo priemonėmis.
– Mūsų dėmesys ir patarimai Tau aidės viso kurso metu.
– Mes parūpinsime Tau 7 modeliukus praktikai.
– Pabaigęs mokymus sesutėse, tampi mūsų klubo nariu ir mes visada lauksime Tavęs svečiuose ar nuotolinėms konsultacijoms, jei tik bus poreikis.


”5 dienų sesutėse” – viena stipriausių blakstienų priauginimo mokymų programų Lietuvoje!

Mokymai vyksta tik individualiai ir tik Tau patogiu metu. Paprasčiausias būdas sužinoti daugiau ir užsiregistruoti – +37069094222.


KAINA – 450€

Iki susitikimo!

Kontaktai

UAB “2 sesutės”
A. Juozapavičiaus g. 9A, Vilnius
info@2sesutes.lt
+370-690-94222
www.2sesutes.lt

Susisiekite

Turite klausimų apie blakstienas? Norite užsiregistruoti priauginimui? Susidomėjote kursais, tačiau norite daugiau informacijos? Ketinate tapti blakstienų meistre, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime detalesnei informacijai aptarti.

    Mus rasite: