Blakstienų priauginimo “Volume” technika mokymai grupėje (1 diena) 2020-07-28T20:17:10+00:00
BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO “VOLUME” TECHNIKA MOKYMAI GRUPĖJE (1 DIENA)

KAINA – 145€

Paprasčiausias būdas sužinoti daugiau ir užsiregistruoti – skambutis! +37069094222

Renkantis blakstienų priauginimo mokymus labai svarbu išsirinkti tinkamą dėstytoją: ne tik stiprų teoretiką, bet ir ilgus metus praktikuojantį lash-maker’į. Kodėl mes? Mūsų žinios grįstos patirtimi: sesučių komanda ne tik daug mokėsi pati, bet ir per 2019 m. atlikto virš 5000 pilnų blakstienų priauginimų “volume” technika. Patikėkit, mes galime Jus “šio-to” išmokyti.

Šiuos mokymus rekomenduoju jau pažengusioms blakstienų priauginimo meistrėms, turinčioms klasikinio blakstienų priauginimo patirtį. “Volume” technikos kursas trunka visą dieną, tad viso užtruksime du pusdienius ir valandėlę atsipūsti (Šeštadieniais arba Sekmadieniais nuo 10.00 val. iki 19.00 val.). Ilgamete patirtimi, žiniomis ir patarimais dalinsiuosi nedidelėje grupelėje norinčiųjų įšmokti blakstienų priauginimo “Volume” technika. Mokymai vyksta pagal LBAB (antakių rekonstrukcijos ir blakstienų priauginimo specialistų asociacija) patvirtintą mokymų programą. “Volume” blakstienų priauginimo mokymų metu aptarsime jau sudėtingesnę blakstienų priauginimo technologiją, kurios metu yra naudojamos ypatingai plonos ir lengvos dibtinės blakstienos (procedūros metu išmokysiu priauginti 0,10 mm, 0,07 mm ar net 0,05 mm storio dirbtines blakstienas), darbo specifiką ir higienos normas, dirbtinių blakstienų rūšis ir jų priežiūrą, o taip pat patarsiu, kaip pasirinkti tinkamiausią blakstienų priauginimą pagal klientės akių ir veido formą. Patarsiu, kaip tinkamai priauginti, papildyti ir nuimti blakstienas, supažindinsiu su mūsų blakstienų priauginimo produkcija ir maloniai atsakysiu į visus rūpimus klausimus. Vienintelis dalykas, kuriuo mokymų metu reikėtų pasirūpinti Tau – Tavo modelis. Žinoma, jeigu negalėsi rasti sau modelio, pasiūlysiu vieną iš mūsų mergaičių!

“Volume” (2D-8D) blakstienų priauginimo mokymų eiga:
Visi sesučių mokymai vyksta pagal LBAB (antakių rekonstrukcijos ir blakstienų priauginimo specialistų asociacija) patvirtintą mokymų programą.– Dar kartelį: tvarkinga, saugi ir patogi darbo vieta.
– Saugom ir tausojam natūralias blakstienas.
– Prižiūrim priaugintas blakstienas.
– Modeliuojam protingai.
– Tinkamai taikom skirtingus linkius ir “neperlenkiam lazdos”.
– Skleidžiam patogiai ir lengvai.
– Didieji “D” be didelių vargų.
– Drąsiai darbuojamės su “L” linkiu.
– “Tiltas”, kai nebėra kur trauktis.
– “Laiptavimo” paslaptys.
– Spalvotos blakstienos: tiek šventei, tiek kasdienai.
– Šiek tiek apie dekorą.
– Skaniausia rubrika: “Jūsų klausimai, mūsų atsakymai”.

Tai – savaitgaliais sesučių rezidencijoje (nuo 10.00 val. iki 19.00 val.) vykstantys grupiniai “Volume” technikos mokymai.

Kontaktai

UAB “2 sesutės”
oficialus Max2Originale atstovas Baltijos šalyse
A. Juozapavičiaus g. 9A, Vilnius
info@2sesutes.lt
+370-690-94222
https://2sesutes.lt/