“10 dienų sesutėse – classic+volume+contract” 2020-07-28T20:14:02+00:00
“10 DIENŲ SESUTĖSE – CLASSIC+VOLUME+CONTRACT”

KAINA – 799€

Mokymai vyksta Jums patogiu metu. Paprasčiausias būdas sužinoti daugiau ir užsiregistruoti – skambutis! +37069094222

“10 dienų sesutėse – classic+volume+contract” – tai unikali galimybė dvi savaites mokytis tiek klasikinio, tiek blakstienų priauginimo “volume” technika, praktikuotis ir tobulinti savo įgūdžius kartu su mumis! Dvi savaitės “LashMaker’ių” būryje, “LashMind” pritvinkusioje atmosferoje – neįkainojama patirtis tiems, kas nori išmokti šio amato. Mokymų programa skirta naujokams, kurie yra pasiryžę dvi savaites padirbėti iš peties ir gauti pasiūlymą kontraktui – tapti mūsų salono sesute. Ateik, išmok ir gauk savo kontraktą darbuotis sesutėse kiekvieną dieną! Registruokis ir skubėk pas mus, kadangi:

– Pirmąją mokymų dieną Tavęs laukia daugybė darbų: pažintis su mūsų kolektyvu, teorinė klasikinio blakstienų priauginimo mokymų dalis ir trumpa praktika su manekenu.
– Antrąją mokymų dieną Tavęs laukia Tavo pirmasis priauginimas! Tu papuoši akytes, o mes prižiūrėsime, patarsime ir įvertinsime!
– Trečiąją ir Ketvirtąją mokymų dienomis lengviau tikrai nebus: pati atliksi dar po du priauginimus. Kiekvienas priauginimas didina Tavo meistriškumą!
– Penktąją mokymų dieną Tavęs tikrai nepaleisime anksčiau: atlikusi du blakstienų atsiimsi savo sunkiai uždirbtą “classic” diplomą!

– Šeštąją mokymų dieną Tavęs laukia teorinė “volume” mokymų dalis ir trumpa praktika su manekenu.
– Septintąją mokymų dieną Tavęs laukia Tavo pirmasis blakstienų priauginimas “volume” technika! Tu papuoši akytes, o mes prižiūrėsime, patarsime ir įvertinsime!
– Aštuntąją ir devintąją mokymų dienomis lengviau tikrai nebus: pati atliksi dar po du “volume” priauginimus. Kiekvienas priauginimas didina Tavo meistriškumą!
– Dešimtąją mokymų dieną Tavęs tikrai nepaleisime anksčiau: atlikusi du blakstienų priauginimus priimsi Lash-Maker’io krikštą ir atsiimsi savo sunkiai uždirbtą “volume” diplomą!

Privalumai:
– Patirtis – neįkainojamas dalykas: per abi mokymų savaites sesutėse mums prižiūrint atliksi net 14 priauginimų!
– Mokymų metu darbuosimės su mūsų Max2Originale priemonėmis.
– Mūsų dėmesys ir patarimai Tau aidės dvi mokymų savaites.
– Pietūs sesutėse Tau nieko nekainuos.
– Mes parūpinsime Tau 14 modeliukų praktikai.
– Pabaigusi mokymus sesutėse, tampi mūsų klubo nariu, tad Max2Originale priemones Tau pasiūlysime įsigyti pigiau.
– Kontraktas – gauni puikią įsidarbinimo galimybę darbuotis sesutėse kiekvieną dieną!

”10 dienų sesutėse – classic+volume+contract” – Mokymų programa skirta naujokams, kurie yra pasiryžę dvi savaites padirbėti iš peties ir gauti pasiūlymą kontraktui – tapti mūsų salono sesute. – 799 Eur.

Iki susitikimo!
ČiaAugaLashMaker’iai!
+37069094222

Kontaktai

UAB “2 sesutės”
oficialus Max2Originale atstovas Baltijos šalyse
A. Juozapavičiaus g. 9A, Vilnius
info@2sesutes.lt
+370-690-94222
https://2sesutes.lt/